Gel Gel Balon Adam
Buradasınız: Anasayfa / Blog
25 Temmuz 2020, Cumartesi
Gel Gel Balon Adam
İşletmenizi daha fazla tanımak ister misiniz? Bu ürün sizi çok iyi reklamınızı yapacaktır. 2.5 m ve 3 m gibi iki farklı boyutlarda üretilmektedir. Kumaş üzerine yapılan 1440 DPI dış mekan dijital baskı ile uzun süre solmadan aynı kalacaktır. Karanlık ve gece kullanımı için içinde bir adet 18 Watt LED bulunmaktadır.
Gel Gel Balon Adam

Şişme model olarak üretilen Gel Gel Balon Adam ister aktivite ister iş için kullanabilirsiniz. Malzeme olarak DTEX 1100 650 gram branda ve Santi outdoor kumaş  kullanılmaktadır. Brandanın özellikleri alev yürümez özelliğe sahiptir. Aynı zaman da küflenmez vede tamamen Türkiye’de TSE standartlarında üretilen malzemelerdir.

 

Aşağıdakileri içeren bir kit alacaksınız:

bir grafik tasarım projesi – ancak tamamen tatmin olduktan sonra bitiriyoruz,
9 benzersiz  Balon Burada sistemi ve çözümü ile özenle tasarlanmış bir şişirilebilir ör. en kırılgan noktalarda çoklu dikişler, ısmarlama deflasyon delikleri sayesinde kolay deflasyon sistemi ve güçlendirilmiş taban.
yüksek hava koşullarına dayanıklı (yüksek ve düşük sıcaklıklar ve UV aydınlatma) ile su geçirmez kaplamalı, şişme için özel olarak tasarlanan ısmarlama bir kumaştan yapılmış bir şişme,
lateks üst baskı – mümkün olan en iyi üst baskı – derin renk doygunluğu, dayanıklılık ve çizilmeye karşı direnç,
çift ​​koruma sistemine sahip yerleşik bir hava üfleyici – çelikten yapılmış – çok yaygın olanların aksine – kolay kırılmayan bir koruma ızgarası,
balonun en katı noktalarına dikilen polipropilenden yapılmış paydaş halatları,
balonu yüzeyde sabitlemek için kullanılan mandal ve ankrajlar,
tüm şişirmeyi kendi başınıza monte etmenize yardımcı olacak bir kullanım kılavuzu,
tüm aletleri ve aksesuarları kirleten ve şişirilebilir malzemeyi taşımak için yeterli alana sahip bir taşıma çantası,
mandal ve ankraj için bir çekiç,
24 ay garanti.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın