Şi̇şme Dev Ekranlar
Buradasınız: Anasayfa / Blog
25 Temmuz 2020, Cumartesi
Şişme Dev Ekranlar
Dev boyutlarda toplu olarak gösterim veya reklam gibi amaçlar da kullanama müsait bir üründür. Bir adet motor ile şişmektedir. Rahatlıkla kurulur ve toplana bilirsiniz. Standart ve özel ölçüleri vardır.
Şişme Dev Ekranlar

Şişme Ekranlar

Dev Ekranlar

Sınırlı alan için mükemmel reklamcılık çözümü.
Bir Şişme Direk, alan sınırlı olduğunda reklam için mükemmel bir çözümdür. Aynı zamanda şişme reklamların en ekonomik şeklidir. Kullanımlarına bağlı olarak iki tür yapı vardır: dış mekan kullanımı için bir direk ve iç mekan kullanımı için bir hızlı bağlantı.

 

Reklam kapılarınızı özelleştirin
Sunduğumuz her reklam kapısı altı yükseklik ve genişlik varyasyonunda mevcuttur – en küçük kapılar 2 x 2 m, en büyük kapılar 8 x 5 m’dir. Her türlü reklam kapısının ücretsiz fiyatlandırmasını sunuyoruz ve önerilerinizi bize vermenizi öneririz.

 

Bir reklam geçidinin hangi işlevleri vardır?
Reklam kapılarının çeşitli işlevleri vardır. Her şeyden önce, herkesin dikkatini hemen çeken etkili reklamlar taşırlar. Ayrıca büyük festivallerde çok karakteristik bir noktadır – böyle bir kapının yanında bir toplantı planlayarak kişinin arkadaşlarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, maratonlar sırasında bitiş çizgisi olarak hizmet ederek pratik bir işleve sahiptirler.

 

Müşterilerinizi girişte karşılayın – logonuzla kapılarımız en verimli reklam stratejisidir.
Müşterinizin dikkatini her türlü etkinlikte en iyi tanıtımı garanti eden kapıya çekmede uzmanız.

 

Kapıdaki logoyu değiştirmeniz mi gerekiyor? Sorun değil! Her üst baskı değiştirilebilir bir afiş üzerinde yapılabilir. Bu şekilde, aynı reklam kapısı bir etkinlikte bir başlangıç ​​kapısı ve başka bir etkinlikte bir bitiş kapısı olarak kullanılabilir!

 

Ürünlerimiz en kaliteli, estetik çekicidir. Her zaman insanların dikkatini çekmeyi ve ürünlerimizi zamanında teslim etmeyi başardık. Ayrıca taşınması ve çalıştırılması da kolaydır.

 

Bir reklam kapısı aşağıdakiler için mükemmel bir fikirdir:

her türlü açık hava etkinliği,
tüm sezonlar,
tüm hava koşulları.
Markanızı öne çıkarmanın başka benzersiz yollarını mı düşünüyorsunuz?
Ayrıca reklam çadırları, reklam kapıları, bayraklar ve diğerleri sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın