Gel Gel Reklam Balonları
Buradasınız: Anasayfa / Blog
27 Temmuz 2020, Pazartesi
GEL GEL REKLAM BALONLARI
İŞLETMENİZ İÇİN SIRADIŞI REKLAM BALONLARI
GEL GEL REKLAM BALONLARI

Gel gel balon adam dediğimiz el sallayan şişme balon adamlarımız işletmeniz için hem uygun fiyatlı hem görsel açıdan sizi ve müşterilerinizi tatmin eder ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Sağlamdır, özel ithal su ve hava geçirmez kumaştan yaptığımız sublimasyon baskı yöntemiyle renkleri solmayacak şekilde üretilir.

Ekonomiktir, 15W led ışıkla ve 220W motoru ile bir led ampul kadar enerji tüketir. Görselliği ile işletmenize diğer firmalardan ayrılan bir özellik kazandırır. Totem balonu olarakda adlandırılan bu ürünler tamamen yerli üretim olup sağlığa zararlı hiç bir madde içermez. İstenilen renk ve ölçüde yapılabildiği için sizi standartların içinde boğmaz.Sadece size ve firmanıza özel olarak üretilir.

Taklitlerimiz çok olsada bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz tasarım üretim ve teslimat aşamasına kadar sadece müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıp işletmeniz ve sizin beklentilerinizi anlayıp o doğrultuda hizmet vermeyi amaçlamış olmamızdır. Balonburada ekibi olarak bir telefon uzağınızdayız...

 

 

 

 

Etiketler
gel gel
balon
el sallayan balon
aşçı balon
maskot balon
totem balon
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın